Draci Chrást

Vítejte na domácích stránkách SDH Draci Chrást

Diskuze

Hoďte příspěvek (návštěvní kniha)

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8462":
RedRose, Dedra, Eurona
Red Rose - vydělávejte s Red Rose - Staňte se partnerem Red Rose a nakupujte za výhodnější partnerské ceny.

Red Rose - chytrý nákup se slevou - Registrujte se k Red Rose a ihned nakupujte výrobky s okamžitou 30 % slevou.
Oriflame registrace
Oriflame nové registrace - nakupujte přírodní kosmetiku Oriflame za kolik a jak často chcete. Aktuální katalog Oriflame, objednávky a registrace.

Pracovní nabídka - Využijte výdělkové příležitosti, kterou vám nabízí Oriflame. Práce s kosmetikou Oriflame je možná již od 15 let. Zajímavá a krásná práce či brigáda.

Přidejte se k nám na facebooku a nenechte si ujít soutěže o zajímavé ceny a novinky ze světa Oriflame.
Oriflame katalog
Kosmetika Oriflame - atraktivní kosmetické výrobky Oriflame se slevou 23%

Oriflame registrace nových členů - nakupujte kosmetiku Oriflame o 23% levněji, zaregistrujte se k Oriflame CZ nyní zdarma

Oriflame kosmetika CZ - registrace nových členů Oriflame z celé ČR, stále aktuální katalog Oriflame

Oriflame registrace zdarma - Fantastická možnost pro všechny nové členy Oriflame! Připojte se k Oriflame ještě dnes a nakupujte kosmetiku Oriflame o 23% levněji.

Výdělková příležitost pro každého - Přidejte se k Oriflame CZ a začněte si vydělávat. Určete si svoji pracovní dobu a vydělávejte peníze s Oriflame!

Staňte se fanouškem našich stránek Oriflame na Facebooku, najdete zde aktuální informace o kosmetice Oriflame, zajímavosti, tipy pro vaši krásu a soutěže.

E-shop s kosmetikou Oriflame pro vaši krásu a zdraví. Nakupujte online, 24 hodin denně, zasíláme po celé ČR.
HA...:D Vy prej máte svoje webovky??..:D:Dsmiley
štěstí Draků..:D
HA...:D Vy prej máte svoje webovky??..:D:Dsmiley
Radeon
Portál CPS-team.cz hledá redaktory, kteří by psali články a reportáže o dění v Brdské lize, pokud by jste měli někdo zájem, tak mě prosím kontaktuje na emailu: rade.on(a)cen­trum.cz A nebo se jakýmkoliv způsobem ozvěte na stránce CPS. Děkuji za přízeň.Manažer projektu CPS Otto S.
koala
hoši kdy bude 1 valcha.....až v červenci ??...
Bison
Dobrý den, pokud by jste si potřebovali nechat vyrobit kvalitní a cenově dostupné dresy pro hasičský sport s vlastním designem, ceny od 360 Kč, výroba již od 5ks - zkuste: http://www.bison.cz/cz/hasicsky_sport_dresy/Spoustu dalších, užitečných informací o výrobě dresů, speciálních nabídkách a soutěžích najdete na našem facebooku, kde se můžete mimo jiné také podělit o svoje zkušenosti, názory a klubové fotografie: http://www.facebook.com/pages/Bison-Sportswear/190511701914

Petr.Rozhodci
Jo to by chtělo, ale teď už je tam celkem uklizeno. Hlavně se musíme nějak domluvit a vyměnit zámek.(Jelikož klíčů je víc maj být 4. vim teda že je to moje chyba že jsem si ten klíč nechal sebrat.Kdo by to čekal že mu ukradnou klíče ze zámku během deseti minut že.(vim kdo to byl, ale nemám na to důkaz a to mě sere.)
____________________________
Petr T.
Jirka
Tak pánové a dámy!!! Je potřeba naplánovat velkej ale fakt velkej sanitární den v klubovně!!! Takovou přípravu na zimní sezónu LAN party, stolních her, DVD atd..., protože to co je teď v klubovně a posilovně je fakt ale fakt otřes!!!!!

1  
2  
3  
4  
5  
6  

 
Zdárek